כיצד עדיף וכדאי להתנייד בתוך העיר ובכפר בימי הסגר של הקורונה?

כיצד עדיף וכדאי להתנייד בתוך העיר ובכפר בימי הסגר של הקורונה?

בימי הסגר של הקורונה אנחנו מנסים להסתובב כמה שפחות. יחד עם זאת, אם אתם צריכים בכל זאת להגיע מנקודה א' לנקודה ב', אתם צריכים את הדרך לעשות זאת. וכמובן שאתם לא תרצו להשתמש בתחבורה ציבורית. אז בואו נבין איך מומלץ להתנייד בשנת 2020 בעיר ובכפר.

בימי הקורונה כולנו נותרנו ועדיין נותרים עם שאלות שאנחנו רוצים לקבל עליהן תשובות. בין השאלות, נשאל את עצמנו: כיצד כדאי להתנייד בתוך העיר ובכפר מבלי להשתמש בתחבורה ציבורית? כידוע לכולנו, תחבורה ציבורית וקורונה לא הולכות ביחד באופן הכי מוצלח. בימים כאלו כשיש נגיף עולמי אשר משתולל, עדיף להימנע כמה שיותר משימוש בתחבורה ציבורית מסוגים כאלו ואחרים. אם אפשר, עדיף לרכוש קלנועית יד 2 ולהרגיש מלכי העיר, או הכפר. הנה כל מה שצריך לדעת על ניוד בתוך העיר עם רכבים קלים.

מה היא הקלנועית והאם היא מותרת על פי החוק?

מכירים את הקלנועיות? קלנועיות הם רכבי תחבורה קלים, שבאמצעותם אתם יכולים לנייד את עצמכם ממקום למקום בלי שום קושי. אם אתם חיים במושב או בכפר, הקלנועיות יכולות לספק לכם את כל מה שאתם צריכים בכדי להגיע למשל למכולת. יש לכם מאחורה ארגז אחסון קטן שבו תוכלו לשים את המצרכים, ויש גם קלנועיות זוגיות שנחשבות יחסית מרווחות.

בכדי להסיר ספק, הקלנועית אכן מותרת על ידי החוק. רק חשוב לזכור, כמובן שאסור לכם לטייל עם הקלנועית מחוץ לעיר. אם חלילה תעלו עם הרכב הזה על כביש מהיר, הסיכון יהיה על חייכם, לא פחות מכך. במילים אחרות, אל תעשו שטויות ואל תנסו את הקלנועית במקומות שאינם טבעיים לה.

מה הן הקלנועיות הנפוצות בארץ?

באשר לסוגי הקלנועיות הנפוצות בשוק הישראלי, ישנן לא מעט כאלו. יש לכם קלנועית זוגית שנחשבת מספיק מרווחת בכדי לסחוב מצרכים עם בני הזוג מהמכולת. יחד עם זאת, יש לכם גם קלנועית ליחיד שניתן להחנות אותה בכל פינה ופינה (מאוד קומפקטית וידידותית).

יש לכם גם קלנועית מיני שאנשים מבוגרים מאוד נהנים להשתמש בה. מעבר למה שציינו כאן למעלה, יש לכם גם רכבים תפעוליים מסוגים שונים. חשוב לזכור, הרכבים התפעוליים הם אמנם על קונספט דומה לזה של הקלנועיות, אבל מדובר ברכב קצת אחר.

במה שונה רכב תפעולי מהקלנועית?

לרוב, הרכבים התפעוליים ניחנים בעוצמת מנוע והספק גבוה יותר. זאת, משום שהם צריכים לשנע לפעמים גם סחורות מסוגים כאלו ואחרים. אינכם בטוחים באיזה סוג של רכב קל עליכם לבחור? אתם יכולים תמיד להתייעץ עם המשווק שמוכר לכם את הרכבים הקלים.

בסופו של דבר, הכי חשוב שהרכבים האלו ישרתו אתכם באופן הכי מדויק. צאו לדרך, סומכים עליכם שתבחרו נכון! סעו בדרכים בטוחות!