קורס data analysis

קורס data analysis

האינטרנט התחיל כיצור קטן ומוזר והתפתח עד לכדי השתלטות על העולם כולו. הוא כל כך השתלט על העולם עד שאין כמעט דבר היום שאי אפשר לבצע באמצעות האינטרנט, ובהתאם לגדילה, הצמיחה וההתפתחות הזו גדל גם הצורך בקורסים שיכשירו אנשים לכדי מקצועות של פיתוח וניתוח של האינטרנט. כדי להיות חלק מהאנשים האלו שלומדים את המקצועות המרתקים האלו ומשתלבים בשוק העבודה די בקלות, כדאי לכם לקחת קורס data analysis. במאמר זה נרחיב על קורס data analysis ונבין אילו כלים הוא נותן.

מה זה data analysis?

אז כשמדברים על data analysis מדברים למעשה על גישה לניתוח נתונים. Data analysis מאפשרת ריכוז של נתונים ובהתאם קבלת החלטות והפקת תובנות ברמת העומק הבסיסית. בנוסף ניתן להציג רצף אירועים שהתרחשו והסקת מסקנות לגבי התנהגות של משתמשים לאורך ציר הזמן של אותם האירועים.
התהליך של ניתוח הנתונים data analysis מתרחש לרוב באמצעות כלים של BI – אנליזה וויזואליזציה וכן על ידי שאילתות SQL.

קורס data analysis

קורס data analysis מתחלק לכמה תתי קורסים, כאשר מי שרוצה לשלוט בתחום data analysis יכול לקחת את כולם, או לפחות את המובילים שבהם. חלק מהקורסים מציעים לימוד של שימוש בשפת SQL ברמה הבסיסית והן ברמה המתקדמת, חלק מהקורסים מציעים למידת כלי BI ליצירת פתרונות ויש גם קורס data analysis מקיף בו ינתנו כל הכלים הרלוונטים לניתוח נתונים.

עוד פרטים על קורס data analysis

קורס data analysis המקיף הוא קורס שיתן לכם את כל הכלים כדי שתוכלו להשתלב במגוון עסקים שזקוקים לניתוח נתונים הכולל את עיבוד הנתונים, אחסונם, ניתוחם, חיזוים, דיווח עליהם והצגת הנתונים בפני ראשי החברה.
הקורס נוגע בכל הדברים הרלוונטים כמו כלי BI כמו POWER BI ו- TABLEAU, שאילתות בשפת SQL, שימוש בתכנת האופיס EXCEL ברמות מתקדמות בכלים כמו PIVOT TABLES, PIVOT CHARTS, POWER QUERY ועוד.

היתרון של קורס data analysis המקיף הוא שתוכלו לקבל בו את כל הכלים, ובסופו תוכלו להשתלב בשוק העבודה בקלות באמצעות תעודת ההכשרה המקצועית שלכם למקצוע.

כמה זמן אורך קורס data analysis?

פרטי קורס data analysis משתנים ממוסד לימוד אחד למוסד לימוד אחר, אבל בגדול מדובר על קורס שמתפרש על פני כ-240 שעות אקדמיות ובדרך כלל מתקיים פעמיים בשבוע. קיימים לימודי ערב וכן לימודי בוקר לקורס data analysis, כך שכל אחד שמעוניין בקורס יכול להתאים לעצמו את שעות הקורס הנוחות לו, בהתאם ללוח הזמנים הרגיל שלו הכולל עבודה, משפחה ופנאי.
כמובן שקיימים קורסים קצרים יותר ומקיפים פחות, אך אם אתם רוצים לקבל את מירב הכלים ולצאת עם הידע השלם לשוק העבודה, אנחנו ממליצים על הקורס המלא שיוכל לתת לכם את אותם הכלים. בהצלחה!