איך לבחור שתלים להגדלת החזה

את רוצה לבחור את המנתח הפלסטי הכי טוב, כדי להשיג תוצאות מושלמות. חזה גדול יותר ומעוצב יפה. אבל גם לאחר שתבחרי ברופא שמתאים בשבילך ומעניק לך תחושה של אמון וביטחון, עדיין תצטרכי לבחור וכעת, בשתלים. איך תדעי כיצד לבחור נכון בשתלים לצורך הגדלת חזה? נסביר.

איזה כלל אצבע נמצא במקום הראשון

כלל האצבע הכי חשוב בנושא שתלים להגדלת חזה הינו הגודל. ומסתבר כי כיום, הדיעה הרווחת היא כי עדיף להיזהר מהגדלת יתר. מרבית הנשים מוצאות בסופו של דבר כי הן מרגישות הכי בנוח עם שתל שגודלו מחמיא למבנה הגוף. כלומר, בחירת הגודל של השתלים לא תתייחס אך ורק לנפח בסמ”ק אלא גם למשקל הגוף, להיקף החזה, לגובה של האישה, למבנה הירכיים וכן הלאה. מכיוון שלא תמיד פשוט להעריך את העניין הזה, בהחלט ניתן להיעזר בהמחשות. ישנם רופאים אשר יוצרים הדמיה ממוחשבת עבור המטופלת. אחרים מעדיפים להראות צילומים של מטפלות, לפני ואחרי ההגדלה. הדגש מושם על מטופלות שמבנה גופן דומה לגופך שלך. בקיצור, אין טוב ממראה עיניים.

מידת הצמיגיות והדחיסות של השתל

בחירה בשתלים להגדלת החזה נשענת גם על התחושה שמעניק השתל למגע היד. קיימים הבדלים ברמת הדחיסות והצמיגיות של שתלים מסוגים שונים. עלייך לבדוק ולהחליט מה מרגיש עבורך יותר מתאים, יותר נכון. חלק מהמטופלות מעדיפות שתל יותר דחוס. אחרות דווקא מעדיפות אותו דחוס פחות. כדאי לשים לב ששתל שהינו יותר דחוס עשוי להיראות יותר מעוצב ו”עומד” גם כאשר את עומדת, גם כאשר את שוכבת (כלומר השד פחות “נשפך” לצדדים).

עיצוב מעוגל או עיצוב דמוי טיפה

כפי שמבנה האף או השפתיים לעולם יהיה שונה בקרב נשים שונות, גם מבנה החזה מאוד אינדיבידואלי. אך באופן כללי, ניתן לומר שחלק מהנשים התברכו בחזה יותר מעוגל ואחרות התברכו בחזה שצורתו פחות מעוגלת. אין טעם להתווכח מה יותר יפה או איזו צורה יותר מושכת. רק חשוב לדעת כי בעיצובי שתלים שונים, ניתן לבחור ואף לשנות את מה שחנן הטבע. העיצוב של השתלים שנחשבים כיום למאוד פופולריים נקרא עיצוב אנטומי. השתלים האנטומיים מעוצבים בצורה שנחשבת על ידי רבים וטובים (ועל ידי רבות וטובות) כעיצוב נשי אידיאלי. כלומר, בחלק העליון פחות מעוגלים ובחלק התחתון, מעוגלים יותר.

האם גם לרופא יש מה להגיד בנושא

למרות שהבחירה בשתלים הינה נטו של המטופלת, בהחלט כדאי להקשיב ולשמוע גם מה לרופא יש לומר בנידון. יצרני השתלים אינם עשויים מקשה אחת והרופא מכיר את הדגשים החשובים. חשוב אף יותר, הרופא הינו בעל ניסיון רב בהיבטים מגוונים. למשל, מביא בחשבון את מסת השד הנוכחית ואת רמת הצניחה של השד. מביא בחשבון את המיקום שיוכנס השתל וכן האם באה בחשבון השתלה מעל השריר או מתחתיו. בסיכומו של דבר, כדאי להקשיב, כדאי לשמוע, אך לבסוף, יהיה בידייך כל הידע כדי לקבל את ההחלטה הנכונה.